Російський суд назвав дати наступних засідань у справі Надії Савченко

Донецький міський суд Ростовської області назвав дати наступних засідань у справі народного депутата України, члена ПАРЄ Надії Савченко, яка незаконно утримується в РФ.

«29, 30 вересня, 1, 6, 7, 8, 12, 14, 16, 19, 21, 23, 26, 28, 30 жовтня – дати засідань у справі Савченко. Початок об 11:00 щоразу», – написав у Twitter один із захисників української льотчиці Микола Полозов.

Також він повідомив, що Донецький міський суд відмовився задовольнити клопотання прокуратури про відвід адвокатів Надії.

«Трійка донецького міськсуду не наважилася задовольнити клопотання звинувачення про відвід захисту», – сказав адвокат.

Прокурори просили суд відсторонити адвокатів Савченко Миколу Полозова, Марка Фейгіна і Іллю Новікова, заявляючи, що вони порушують право Надії на захист.

«Савченко сказала, що в разі задоволення цього відводу, вона оголосить голодування, щоб повернути нас», – написав Микола Полозов.

Нагадаємо, сьогодні під час судового засідання у Донецькому міському суді Ростовської області Надія Савченко назвала брехнею висунуті проти неї звинувачення і висловила готовність давати свідчення на детекторі брехні.

«Я знову готова повторити свої свідчення. Мене викрали з території України і силою привезли до Росії. У моєму викраденні задіяні слідчі органи. Я не бачила, де перебували журналісти, я їх не знала, як і не знала тих цивільних. Я ніколи в житті не стріляла по людях без зброї. Націлювачем я ніколи не була. Я – авіація, а не артилерист, це різні речі», – заявила вона.

Савченко також вкотре зауважила, що не має ніякого відношення до вбивства російських журналістів, та заявила, що ніколи не стріляла в беззбройних людей.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова