Житомирська «Батьківщина» заявляє про інформаційну атаку на партію

Усі рішення ВО «Батьківщина» ґрунтуються на засадах патріотизму, рівності громадян перед законом, любові до України та ненависті до ворогів, які хочуть знищити незалежність і посіяти розбрат серед українців гібридною брехнею, сепаратизмом та корупцією влади.

Про це ідеться в спеціальній заяві Житомирської обласної парторганізації, яку поширила прес-служба регіонального партосередку ВО «Батьківщина» у відповідь на брехливі закиди провладних політсил на адресу партії.

«Прес-служба Житомирської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» уповноважена заявити, що політична заява прес-служб партій «Свобода», «Самопоміч» і РПЛ про причетність «людей Юлі» до сепаратизму в області є брехливою провокацією з дискредитації обласного осередку «Батьківщини», – зазначається в заяві «батьківщинівців» Житомирщини. – Посіпакам олігархів, які зрадили ідеали Революції гідності і сьогодні вирішують питання свого збагачення за рахунок коштів обласного бюджету, ми кажемо: корупція і сепаратисти будуть знищені героїчним українським народом. Україна переможе!»

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова