Жителі Запоріжжя виступили проти корупційних схем в оборонній сфері

28 лютого в Запоріжжі, у день проведення сесії міськради, перед будівлею мерії відбулась акція протесту проти розкрадання високопосадовцями бюджетних коштів, спрямованих на підвищення обороноздатності України.

Як повідомляє прес-служба Запорізького обласного партосередку, ініціатором мітингу виступили депутати фракції «Батьківщини».

На протестний захід зібралося близько 400 запоріжців. Перед ними виступили довірені особи Юлії Тимошенко Геннадій Фукс і В’ячеслав Колесников, а також депутати Запорізької міськради від «Батьківщини» Віталій Рябцев та Володимир Максимов. Вони закликали жителів Запоріжжя долучитися до ініціативи лідера «Батьківщини» Юлії Тимошенко з оголошення імпічменту чинному президентові, оскільки він несе пряму відповідальність за кадрові призначення в оборонному відомстві.

«Вважаємо недопустимим, коли за наш рахунок, за рахунок військового збору, за рахунок життя наших воїнів вище керівництво держави будує корупційні схеми та контрабандні потоки. Страшно собі уявити, якщо оприлюднені журналістами факти – лише маленька верхівка айсберга всієї корупції на війні», – зазначив депутат від «Батьківщини» Віталій Рябцев.

У свою чергу довірена особа Юлії Тимошенко, депутат Запорізької облради Геннадій Фукс закликав усі фракції міської ради об’єднатись й ухвалити звернення до Верховної Ради України з вимогою створити тимчасову слідчу комісію, яка перевірить фінансові оборудки, організовані на забезпеченні потреб армії.

Запоріжці схвалили цю ініціативу й доручили депутатам внести відповідне питання до порядку денного сесії Запорізької міської ради.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова