У Запоріжжі Юлія Тимошенко передала лікарням медичне обладнання

Перебуваючи в Запоріжжі лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко разом із заступником голови, народним депутатом Валерієм Дубілем та керівником запорізької «Батьківщини» Владиславом Куценком відвідали Запорізьку обласну лікарню, інфекційну лікарню, міську лікарню №9 та обласну дитячу лікарню. Юлія Тимошенко передала медзакладам медичне обладнання, інвалідні візки, витратні матеріали, вітаміни тощо, а також зустрілась та поспілкувалась з медичним персоналом.

«Ви працюєте в не простих умовах. Запоріжжя знаходиться лише в кількох десятках кілометрів від лінії фронту. Але попри все працівники медзакладів не виїхали за кордон, а залишились на своїх робочих місцях й продовжують працювати. Тому я безмежно дякую вам за вашу роботу», – зазначила Юлія Тимошенко.

В рамках своєї поїздки до Запоріжжя Юлія Тимошенко та Валерій Дубіль також зустрілись з представниками двох підрозділів ЗСУ, які виконують бойові завдання на Запорізькому та Донецькому напрямках та передали їм технічні засоби та страви швидкого приготування.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова