Заява Житомирської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» щодо ситуації, яка скалася в КНП «Обласна клінічна лікарня ім.О.Ф.Гербачевського» Житомирської обласної ради

7 березня 2024 року відбудеться 19 засідання сесії Житомирської обласної ради VIII скликання. Серед основних питань – «Про звільнення генерального директора комунального некомерційного підприємства «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради Леськіва Б.Б.»

Житомирська обласна партійна організація ВО «Батьківщина» вважає, що винесення такого питання на розгляд депутатів – упереджене та потребує ретельного вивчення.

Богдан Леськів очолює КНП «Обласна клінічна лікарня ім.О.Ф.Гербачевського» Житомирської обласної ради з 2015 року і разом з колективом жодного дня не припинив роботу медичного закладу з початком повномасштабної війни. За його керівництва обласна лікарня стала основним лікувально – профілактичним закладом на Житомирщині, яка надає висококваліфіковану медичну допомогу як цивільним, так і військовослужбовцям. Кілька тисяч наших захисників та захисниць за два роки жорстокої війни відновили своє здоров’я завдяки злагодженій роботі та можливостям, які є в медичній установі. Кожного року в КНП «Обласна клінічна лікарня ім.О.Ф.Гербачевського» впроваджують сучасні технології, власним коштом купують високоточне медичне обладнання, проводять надскладні операції.

В 2023 році 32 тисячі пацієнтів проліковані в стаціонарі, зроблено 18 тисяч операцій.

Завдяки ефективному менеджменту генерального директора, лікарня має системні партнерські відносини із меценатами та благодійниками в усьому світі. А досвід її працівників знаний в Україні.

Вважаємо за недоцільне під час важкої воєнної фази змінювати менеджмент лікарні та ставити під загрозу питання національної безпеки – здоров’я та життя людей.

Переконані: варто зняти питання звільнення Богдана Леськіва з порядку денного сесії та відправити на доопрацювання, створивши відповідну комісію, до якої увійдуть компетентні спеціалісти, які об’єктивно вивчать стан справ в «КНП «Житомирська обласна лікарня ім.О.Ф.Гербачевського».

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова