Локальні волонтерські ініціативи – реальна допомога фронту

«Батьківщинівець»Олексій Тростянський отримав подяку від одного із підрозділів.

 

«В щоденних справах завжди думками з захисниками. А відтак, постійно використовуємо щонайменшу можливість допомогти тим нашим землякам та друзям, які зі зброєю боронять кордони України», – говорить керівник ВО «Батьківщина» в місті Бердичеві Олексій Тростянський.

Він постійно на зв’язку із військовими і точно знає на що потрібно скерувати фінансові витрати або які головні позиції від потреб варто закрити першочергово. На фронті не буває маленької допомоги. І підтвердженням цьому подяка від воїна з Бердичева Руслана Квятківського, який опублікував на своїй сторінці у Фейсбук подяку для Олексія Тростянського та інших небайдужих помічників: «Дуже добре, що є товариші, які завжди готові тобі допомогти. І ми завжди маємо за це дякувати», – наголосив  військовослужбовець Руслан Квятківський.

Очільник ВО «Батьківщина» в місті Бердичеві Олексій Тростянський від початку повномасштабного вторгнення росіян на українську землю локально допомагає різним підрозділам та закликає інших людей у цивільному житті доєднуватися до будь – яких волонтерських ініціатив. «Нещодавно отримав подяку від одного із підрозділів. Це надзвичайно мотивує. Потреб у військових дуже багато. Та разом ми завжди можемо більше», – наголосив Олексій Тростянський.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова