Лідери думок в громадах підвищують кваліфікацію якісним навчанням

Керівник Звягельської районної партійної організації, начальник управління житлово-комунального господарства та екології Звягельської міської ради Олег Годун став слухачем курсу «Спільне формування бюджету громади: від потреб до аналітики» в Українському католицькому університеті під час триденного навчання у Львові.

Учасники працювали над конкретними проєктами та практичними інструментам, які зараз пропонує держава в сфері відкритості даних. Незважаючи на значний досвід представників органів місцевого самоврядування, для багатьох ці навички виявилися новими та корисними для подальшої перспективної роботи.

Також в рамках курсу було представлено  інновацію, яка допоможе розібратися у розподілі коштів Фонду ліквідації наслідків збройної агресії між різними об’єктами по всій території України, а також відслідкувати, як саме витрачаються ці кошти.

Більша частина зустрічей була присвячена темі комунікації задля підтримки ефективних реформ в громадах та сміливих кроків до рушійних змін.

Участь Олега Годуна в навчальному курсі – це гідне представлення Звягельської громади, чий досвід важливий в українському просторі розвитку місцевого самоврядування.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова