Запорізька «Батьківщина» працює на покращення умов роботи медиків

Постійна комісія Запорізької обласної ради з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства, яку очолює депутат від «Батьківщини» Наталія Авраменко, спрямує 16 млн. грн. на капітальні ремонти будівель двох підстанцій швидкої допомоги в Заводському та Хортицькому районах Запоріжжя.

Як повідомляє пресслужба обласної парторганізації, кошти спрямують на ремонт аварійних приміщень, заміну систем опалення та водопостачання, ремонт електромереж.

«Нинішні умови, в яких працюють запорізькі медики зшвидкої, гірші за умови перебування в’язнів у виправних закладах. Люди, від яких залежить порятунок нашого життя, не повинні працювати в сирих і холодних кабінетах, з плиснявою на стінах та стелях. Запорізька обласна рада докладатиме максимум зусиль задля того, аби покращити умови роботи співробітників швидкої. Розпочнемо з підстанцій Заводського та Хортицького районів, адже там ситуація найгірша. Після ретельного моніторингу визначимося й щодо інших підстанцій міста та області», – зазначив заступник голови обласної ради, керівник Запорізької «Батьківщини» Владислав Куценко.

Окрім того, впродовж січня, Запорізькі підстанції швидкої допомоги отримають 17 нових спеціалізованих автомобілів.

Запорізька «Батьківщина» й надалі приділятиме увагу вирішенню проблем медиків області. Окрім допомоги станціям та підстанціям екстреної медичної допомоги, «батьківщинівці» окреслили для себе низку першочергових завдань щодо підтримки інших медзакладів Запоріжжя та області.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова