Запорізька «Батьківщина молода» обрала нового керівника

Минулих вихідних у Запоріжжі відбулася звітно-виборна конференція обласного осередку «Батьківщини молодої». Підтримати запорізький актив з Києва прибули лідер молодих «батьківщинівців» Сергій Митрофанський та його перший заступник Сергій Воронов.

Про це повідомляє прес-служба обласного партійного осередку ВО «Батьківщина».

Під час конференції делегати обрали нового очільника Запорізької обласної «Батьківщини молодої» – ним став депутат Запорізької міськради Віталій Рябцев.

«Вірю, що на Запоріжжі є чимало політично активної молоді, яка хоче самовдосконалюватися, розвиватись та брати участь у політичних процесах. Саме від молодих людей залежить, якою буде наша країна через декілька років. Так чому ж не підтримати та не дослухатися до їх думки вже сьогодні?» – звернувся до делегатів конференції новообраний керівник.

У свою чергу голова «Батьківщини молодої» Сергій Митрофанський ознайомив запорізький актив з перспективними напрямками подальшої роботи, серед яких – політична освіта, участь молоді в майбутніх виборчих кампаніях та формування національної молодіжної політики.

На конференції також сформували новий склад бюро та інші статутні органи Запорізької обласної «Батьківщини молодої».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова