З ініціативи «Батьківщини» Тернопільська облрада вимагає звільнити політв’язнів Кремля

Франція «Батьківщина» в Тернопільській облраді ініціювала звернення до Президента України щодо звільнення політв’язнів із тюрем Російської Федерації.

Як повідомляє прес-служба обласної парторганізації, депутати одноголосно підтримали документ, запропонований «Батьківщиною».

«Ще два роки тому Президент України обіцяв, що робитиме все можливе для звільнення Миколи Карпюка та Станіслава Клиха. Розповідав, що згідно з Мінськими угодами всі ув’язнені повинні бути звільнені. Петро Порошенко запевняв, що дав відповідні доручення МЗС та СБУ. Минуло два роки, а й досі немає жодних зрушень», – наголосив перший заступник голови Тернопільської облради, керівник обласного партосередку ВО «Батьківщина» Василь Деревляний.

Голова фракції «Батьківщина» в облраді Михайло Пінь додав, що вище керівництво країни має негайно вжити заходи для визволення політв’язнів.

«Відомий кінорежисер Олег Сенцов голодує вже 26-й день. Ми, депутати Тернопільської обласної ради, віримо, що звільнення політичних бранців Кремля – у ваших силах», – зазначив Михайло Пінь, звертаючись до Президента України.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова