Наглядову раду Скала-Подільського психоневрологічного будинку-інтернату очолив «батьківщинівець» Роман Мороз

Відбулося перше, організаційне, засідання наглядової ради Скала-Подільського психоневрологічного будинку-інтернату, що на Чортківщині. Участь у ньому взяли депутати Тернопільської обласної ради, начальник відділу санітарно-епідеміологічного нагляду та організації розслідування спалахів Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області Марія Дручковська, а також представники ТОВА.

Засідання розпочали з обрання керівного складу. Згідно з результатами голосування, наглядову раду Скала-Подільського психоневрологічного будинку-інтернату очолив депутат Тернопільської обласної ради, голова фракції ВО «Батьківщина» Роман Мороз.

Роботу продовжили знайомством з комунальною установою. Оглянули корпуси, підсобне господарство, поспілкувалися з колективом, оцінили умови, в яких перебувають підопічні будинку-інтернату. Директор закладу Ольга Вараниця поінформувала про його діяльність, історію, досягнення, акцентувала на проблемах. Серед них, зокрема, реконструкція харчоблоку й облаштування «теплого» переходу, оплата праці працівників.

Підсумком засідання стало окреслення основних завдань і напрямків діяльності наглядової ради.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова