Юрій Одарченко: Судова «реформа» унеможливлює справедливе судочинство

Ухваливши практично без змін законопроект №6232 «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів», Верховна Рада позбавила українців доступу до правосуддя.

Про це заявив народний депутат України, голова Херсонської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Юрій Одарченко, інформує прес-служба регіонального партосередку.

«Фракція «Батьківщина» внесла понад 400 правок, які були направлені на те, щоб привести у відповідність закони, запропоновані президентом та урядом. На наше переконання, цей законопроект погіршує стан судочинства в Україні, обмежує доступ українських громадян до судів і практично унеможливлює справедливе судочинство в Україні», – сказав під час прес-конференції парламентар.

Юрій Одарченко впевнений, що тепер доступ до судів стане платною послугою, яку можуть собі дозволити далеко не всі. Згідно із законопроектом №6232, судовий збір зросте майже вдвічі, за будь-які довідки або документи люди змушені будуть платити. Через недоліки в судових документах заявнику можуть відмовити в розгляді судової справи.

Представник «Батьківщини» переконаний, що така судова «реформа» вигідна нинішній владі, яка готується до виборчих перегонів.

«Мета цієї «реформи» полягає в тому, щоб сформувати такий орган, який вирішуватиме всі питання на користь влади. «Батьківщина» боротиметься за те, аби позбавити владу впливу на судочинство та повернути українцям законне право на справедливий суд», – заявив Юрій Одарченко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова