«Батьківщина» ініціює поновлення програми «Питна вода Херсонщини»

Фракція «Батьківщина» в обласній раді виносить на розгляд сесії проєкт рішення щодо поновлення дії програми «Питна вода Херсонщини».

Як повідомляє пресслужба обласної партійної організації, програма передбачає побудову 6 бюветів якісної питної води у Херсоні.

У 2018 році з ініціативи голови обласної організації партії «Батьківщина», народного депутата України VIII скликання Юрія Одарченка та злагодженої роботи депутатів від «Батьківщини» в міській та обласній радах була розроблена і підтримана в сесійній залі міської ради програма «Питна вода Херсонщини», яка дала старт будівництву 6 бюветів у всіх районах міста. Завдяки позиції Юрія Одарченка, з державного бюджету місто отримало більше 1,5 мільйонів гривень на будівництво артезіанських бюветів. Частина коштів була виділена з міського бюджету.

Перший бювет побудовано і здано в експлуатацію наприкінці 2019 року. Але минулого року дія програми була зупинена. Тому депутати від «Батьківщини» ініціюють поновлення програми «Питна вода Херсонщини» на найближчій сесії обласної ради. На переконання «батьківщинівців», за кошти обласного та міського бюджету завершити будівництво 5 бюветів можливо за два роки.  

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова