Хмельницькі партійці допомогли людям із групи ризику

Близько чотирьох тисяч продовольчих наборів адресної допомоги для літніх хмельничан, котрі належать до групи ризику для GOVID-19 оперативно приготували і роздали активісти обласної організації партії «Батьківщина».

Члени партії і волонтери-добровольці, екіпіровані за останнім словом протиепідеміологічної науки, розвезли продовольчі набори в який входить: дві пляшки олії, 2 кілограми цукру, 5 кілограмів борошна, банка тушонки та дві рибні консерви.

Таких наборів, кожен вартістю у близько 250 гривень, роздано на сто тисяч гривень. Крім продуктів до кожного набору додається видрукувана на кольоровому принтері спеціальна пам’ятка, в якій розписана покрокова інструкція дій для осіб, які мають підозру на захворювання на GOID-19.

“Відомо, саме літні люди перебувають у найбільшій зоні ризику. Їм навіть не рекомендується під час карантину з дому чи квартири виходити. Тож наші продукти пенсіонерам, серед яких чимало одиноких, будуть у неабиякій пригоді, зауважує Голова Хмельницької обласної організації партії «Батьківщина», засновник «Благодійного фонду ім. Святого Володимира», Олег Лукашук .

Він додав, що дякуючи активістам партії та добровольцям, продуктові набори ми оперативно розвезли по домівках. Це наш хай і невеличкий внесок у справу боротьби з короновірусом і допомога людям із «групи ризику» під час карантину.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова