Хмельницькі «батьківщинівці» відзначили день визволення міста

Депутати-«батьківщинівці» Хмельницької обласної ради, міської та районної рад та представники молодіжного крила політичної сили взяли участь у заходах з нагоди визволення міста від німецько-фашистських загарбників.

Про це повідомляє прес-служба обласної парторганізації.

Партійці вшанували  хвилиною мовчання загиблих воїнів на меморіальному комплексі «Вічний вогонь» на честь визволителів міста та поклали квіти до підніжжя монумента.

«Ми ніколи не забудемо героїзм, проявлений під час визволення нашого рідного міста, адже бої у ході Проскурівсько-Чернівецької операції були запеклими і кровопролитними», – сказав  заступник голови Хмельницької обласної організації «Батьківщини», депутат Хмельницької районної ради Валерій Лесков.

«Батьківщинівець» нагадав, що за героїзм  31 частині та з’єднанню присвоєне почесне найменування «Проскурівських», а 14 полків і дивізій нагороджені орденами.

Валерій Лесков  наголосив, що  збереження історичної пам’яті та вшанування  визволителів рідної землі від загарбників важливе нині ніколи, адже Україна знову потерпає від агресії.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова