Харківські партійці допомагають працівникам культури отримати гранти

Днями представники «Батьківщини» взяли участь у семінарі-практикумі «Гранти як джерело можливостей в культурно-мистецькій та освітній діяльності».

Як повідомляє прес-служба Харківської обласної парторганізації, семінар відбувся в обласному організаційно-методичному центрі культури та мистецтва.

Теоретичний блок семінару розпочав депутат Харківської обласної ради від «Батьківщини», голова постійної комісії по роботі з органами місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою Едуард Юрченко. Депутат розповів про обласний конкурс міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє».

«Окрім основної мети – сприяти територіальним громадам Харківської області у комплексному розв’язанні місцевих проблем соціально-економічного характеру – проведення конкурсу «Разом у майбутнє» допомагає отримати необхідний досвід у проектному менеджменті та написанні грантових заявок для учасників конкурсу», – зазначив Едуард Юрченко.

Семінар відвідали керівники відділів культури райдержадміністрації Харківської області, директори будинків культури, музеїв, методисти і керівники гуртків закладів культури міста та області.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова