Мітингувальники Харківщини: Землю людям, а не олігархам!

На Харківщині фермери влаштували мітинг проти відкриття ринку землі. До акції долучилися представники ВО «Батьківщина».

Біля Харківської облдержадміністрації зібралося декілька сотень людей, які виступили проти скасування мораторію на продаж землі в Україні. Учасники протесту тримали в руках плакати з написами «Президенте, не допустіть продажу землі олігархам!», «Землю людям, а не олігархам!», «2178-10 знищить агросектор України!».


«Сьогоднішня акція мирна, має попереджувальний характер, щоб влада побачила, що українську землю хочуть скупити іноземні компанії. Якщо це станеться, то наша країна буде найбіднішою у світі, хоча ми є найбагатшою, адже маємо найродючіші землі», – наголосив учасник акції, депутат Богодухівської районної ради від «Батьківщини» Олександр Колосарьов.

Мітингувальники вимагали продовжити мораторій на продаж української землі, бо переконані, що у разі відкриття ринку придбати українську землю зможуть лише олігархи та монополії.

Учасники акції наголосили, що в Україні сьогодні відсутні впорядковані земельні кадастри, методології, а також немає до кінця розділених і наданих паїв громадянам України, які мають на це право.

Мітингувальники підтримали ідею проведення всеукраїнського референдуму із земельного питання.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова