На Харківщині «Батьківщина» вшанувала пам’ять жертв Голодомору

Партійці «Батьківщини» та небайдужі громадяни поклали квіти, гілки калини, шматки чорного хліба до Меморіалу жертвам Голодомору в передмісті Харкова.

Як повідомляє прес-служба Харківської обласної парторганізації, учасники заходу запалили свічки та вшанували пам’ять жертв хвилиною мовчання.


«Голодомор 1932-1933 років в Україні забрав життя кожного 5-го українця. Це була страшна трагедія для українського народу, трагедія «штучно» влаштована з метою знищення будь-яких проявів державності. Голодомор став тією ціною, яку український народ заплатив за прагнення до свободи. Україна і світ вшановують пам’ять про Голодомор та інші великі трагедії народів, як данину непростому минулому та запоруку недопущення подібних явищ у майбутньому. Наш святий обов’язок – об’єднати зусилля і зробити все можливе, аби ці трагічні сторінки історії ніколи не повторились, або були забутими», – сказав у своєму виступі перший заступник голови Харківського обласного партосередку, голова фракції «Батьківщина» в обласній раді Андрій Шевчук.

У кожному районі Харківщини партійці «Батьківщини» взяли участь у скорботних заходах, вшанувавши пам’ять загиблих.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова