Харківська «Батьківщина» подала пропозиції щодо реформування виборчого законодавства

Днями в Харкові пройшла робоча зустріч депутата облради Андрія Шевчука та представників «Батьківщини» із співзасновником і керівником громадської організації «Центр UA» Олегом Рибачуком.

Як повідомляє прес-служба Харківського обласного партосередку, під час зустрічі «батьківщинівці» висловили свою позицію щодо чинного виборчого законодавства.

За словами Олега Рибачука, минулого року, щоб почути думку громадськості про виборчі правила, представники організації «Центр UA» відвідали 100 українських міст. У кінці кампанії активісти мають подати напрацьовані пропозиції до Верховної Ради.

Наразі парламент ухвалив у першому читанні декілька законопроектів, проте народні депутати внесли до них 4,5 тис. поправок, з яких було розглянуто близько двохсот.

«Виборчі правила, як їх бачать українці, на 90% збігаються з тими, які рекомендує Венеційська комісія. На місцевому рівні за нову систему виступають представники всіх політичних сил», – наголосив Олег Рибачук.

Представники Харківської «Батьківщини» передали свої пропозиції щодо виборчого законодавства та зазначили, що захищатимуть свої переконання на всіх рівнях.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова