Волинські «батьківщинівці» організували турнір

У Каміні-Каширському з ініціативи депутата міськради від «Батківщини», голови фракції Сергія Панасюка пройшов благодійний турнір із стрітболу 3х3 серед чоловічих команд на підтримку Збройних Сил України.

Головним гаслом турніру було: «Наближаємо перемогу разом!»

У змаганнях взяли участь баскетбольні команди Каміня-Каширського, Ратнівської, Сошичненскої, Прилісненської, Любешівської та Камінь-Каширської територіальних громад.

Кращим нападником турніру визнаний Должко Павло /БК «Військомат»/;кращим захисником –Овчинніков Денис, /БК «Едем»/; кращим центровим – Должко Віталій, /БК «Дрім-Тім»/.

Учасники турніру виконали Державний Гімн України й вшанували хвилиною мовчання воїнів, котрі склали голови в святій боротьбі за рідну українську землю у визвольній війні з російським агресором.

Учасниками команд, вболівальниками, глядачами та суддями в ході турніру зібрано 20 371 гривню таких надзвичайно важливих у воєнний час коштів на підтримку Збройних Сил України.

Окрема подяка команді «Бронко» /срониця/, яка через відсутність провідних гравців не брала участь у спортивних змаганнях, але морально була присутня на турнірі та знайшла змогу грошовим переказом з-за кордону долучитись до благодійного збору коштів на підтримку ЗСУ.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова