«Батьківщинівці» підтримують медичний заклад у прифронтовій зоні

Команда «Батьківщини» завітала з черговою гуманітарною місією до Томаківського центру первинної медико – санітарної допомоги у Нікопольському районі.

Про це повідомляє пресслужба обласного партосередку.

Медичний заклад розташований у прифронтовій зоні і відчуває непомірну завантаженість. Людей, які звертаються сюди за допомогою, так багато, що прийоми до лікарів розписані на 1-2 тижні наперед. Потреба у витратних матеріалах є постійною і нагальною. І саме «батьківщинівці» на запити місцевих медиків відгукуються добрими справами. Нещодавно команда партійців посприяла встановленню нових віконних конструкцій у двох будівлях центру. А тепер передали медичний вантаж: витратні матеріали, ліки та вітаміни для підтримки здоровʼя громадян.

Таку діяльність партійці здійснюють у рамках програми  підтримки медичних закладів, ініційованої та постійно втілюваної в життя лідеркою «Батьківщини» Юлією Тимошенко, народним депутатом України, першим заступником голови Комітету Верховної Ради з питань здоровʼя нації Валерієм Дубілем та головою Дніпропетровської обласної партійної організації Оленою Плахотнік.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова