Волинські «батьківщинівці» обурені «формулою Штайнмаєра»

З ініціативи фракції «Батьківщина» Ковельської міської ради депутати ухвалили звернення до влади щодо продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення та політичної ситуації, викликаної так званою «формулою Штайнмаєра».

Як повідомляє прес-служба Волинської обласної партійної організації, депутати міськради одноголосно підтримали ці звернення.

«Депутати міськради вважають, що українська влада не повинна погоджуватися на імплементацію пропозицій за «формулою Штайнмаєра», бо це не що інше, як інструмент досягнення імперських геополітичних інтересів Росії за рахунок державного суверенітету та незалежності України», – розповіла очільниця Ковельського міського осередку «Батьківщини», секретар міськради Віра Федосюк.

На її думку, не менш важливим питанням є й урядовий законопроєкт про відкриття ринку землі. У зверненні з цього питання обранці громади Ковеля вимагають продовжити мораторій на продаж сільськогосподарської землі до 1 січня 2025 року, розпочати широке публічне обговорення цієї теми в суспільстві, провести всеукраїнський референдум, а також напрацювати низку законопроєктів на підтримку вітчизняних сільгоспвиробників.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова