Волинська «Батьківщина» допомагає внутрішню переміщеним особам

Раїса Старушик, депутатка від «Батьківщини»Ковельського району долучилася до роботи волонтерського проекту кризової допомоги засобами інтерактивної арт-терапії вимушено переселеним особам.

У процесі плідної праці Раїса Степанівна провела численні групові заняття, індивідуальні консультації, цікаві майстер-класи, надала психологічну допомогу для дітей та дорослих, які змушені були залишити свої домівки через війну.

Головним завданням дорослих у такий нестабільний та тривожний час є турбота про психоемоційний стан дітей, стверджує депутатка Раїса Старушик.

Арт-терапія – найкращий спосіб зменшити стрес та знайти нові шляхи для самозаспокоєння, внутрішньої гармонії і миру. Цей метод вже на практиці показав свою дієвість та результативність. Методи арт-терапії у поєднанні з тілесними практиками саморегуляції допомагають вирішити багато психологічних проблем: знизити рівень тривожності, агресивності та імпульсивності, гармонізувати психічний стан, зняти психосоматичну напругу, підняти рівень самооцінки, подолати дитячі страхи та інші труднощі.

Такі заняття із задоволенням відвідують мами зі своїми дітками, адже вони є повчальними та корисними, допомагають долати страхи та психологічні труднощі. Завдяки нашій депутатці заняття відвідують на лише ковельчани, але й гості міста залізничників.

У такий спосіб, зігріваючи кожне дитяче серце, захищаючи від війни, ми здійснюємо вклад не лише в наше майбутнє, але і в майбутнє України.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова