Владислав Бухарєв став найдоброчеснішим депутатом від Сумщини

Рух «Чесно» оприлюднив рейтинг доброчесності народних депутатів України. Серед шести парламентаріїв від Сумщини найбільш доброчесним став Владислав Бухарєв, представник ВО «Батьківщина».

Про це інформує пресслужба Сумського обласного партійного осередку ВО «Батьківщина».

«Відповідно до рейтингу, народний депутат Владислав Бухарєв не був помічений у «кнопкодавстві», «гречкосійстві» та прогульництві, не був фігурантом антикорупційних розслідувань, не голосував за жоднен антидемократичний закон, а навпаки підтримав більшість політичних реформ», – ідеться в повідомленні регіонального партосередку.

Рейтинг та критерії, складені Рухом «Чесно», є рекомендаційними для виборців і покликані допомогти українцям зробити вибір під час голосування.

Експерти проаналізували діяльність 424 народних депутатів за шістьма критеріями: «прогульництво», «кнопкодавство», підтримка політичних реформ, антидемократичність (голосування за «диктаторські» закони 16 січня, за необов’язковість юридичної освіти для Генпрокурора, за декриміналізацію незаконного збагачення та за обов’язковість декларування доходів громадськими активістами), фігурування в антикорупційних розслідуваннях, «грейчкосійство».

Рейтинг складений так, що №1 є недоброчесним, а №424 – доброчесним.

Нагадаємо, що Президент України Володимир Зеленський 11 червня призначив Владислава Бухарєва главою Служби зовнішньої розвідки.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова