Юлія Тимошенко відвідала Сумщину

У Сумах представники добровольчих формувань звернулися до Лідерки ВО «Батьківщина» з проханням підтримати їх на державному рівні.

Очільник громади Олександр Лисенко разом із Головою партії ВО «Батьківщина» Юлією Тимошенко провели нараду з керівництвом добровольчих формувань Сумської МТГ.

Учасники зустрічі обговорили законопроєкти, що передбачають внесення змін до законодавчих актів України щодо вдосконалення засад організації, соціального, фінансового та матеріально-технічного забезпечення добровольчих формувань територіальних громад.

Учасники також обговорили питання щодо надання добровольцям статусу учасників бойових дій. Відповідний законопроєкт, ініційований партією ВО «Батьківщина, нині на розгляді у Верховній Раді. Говорили про те, хто може отримати відповідний статус, які пільги та виплати мають бути для добровольців.

«Сьогодні я побачила наскільки згуртовані добровольчі формування, як міська влада їм допомагає. Побувавши на Сумщині, я розумію, що немає такої ворожої сили, яка може побороти українців. Добровольчі формування стали на захист міста з перших днів повномасштабного вторгнення росії. Вони не дали ворогові зайти та залишитися в Сумах. Тому сміливість захисників має бути відзначена на державному рівні», – зазначила Юлія Тимошенко.

Керівники добровольчих формувань поділилися думками щодо порушених питань та висловили свої пропозиції.

«Сьогодні на нараді розглянули існування на даний час та в майбутньому добровольчих формувань, їх підтримку на рівні громади та держави. Це пріоритетний напрямок для нас. Ми поспілкувалися з керівниками добровольчих формувань, вислухали їхні пропозиції та думки щодо зареєстрованого законопроєкту. Будемо й надалі працювати та сприяти всім важливим рішенням щодо забезпечення добробатів», наголосив Олександр Лисенко.

Юлія Тимошенко разом із партійцями відвідали пост одного з добровольчих формувань громади та поранених військових, які знаходяться в одній із лікарень міста.

Лідерка партії ВО «Батьківщина» передала добровольчим формуванням громади мікрохвильовки та бензопили, у яких наразі є потреба, а разом із волонтерами БФ «Волонтери Батьківщини» відправила гуманітарну допомогу та три авто військовим Сумщини, які захищають країну на передовій у Донецькій області.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова