Владислав Бухарєв переймається якістю медицини на Сумщині

Народний депутат України від ВО «Батьківщина» Владислав Бухарєв сприяє, аби у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії дитячої лікарні Сум з’явився пересувний рентген-апарат.

Про це повідомляє прес-служба Сумського обласного партосередку ВО «Батьківщина».

Нещодавно до народного депутата звернувся головний лікар Сумської міської дитячої клінічної лікарні святої Зінаїди Олександр Ємець. Він наголосив на необхідності придбання палатного пересувного рентген-апарата для відділення анестезіології та інтенсивної терапії стаціонару медичного закладу.

У цій лікарні обслуговується все дитяче населення Сум, зокрема 758 дітей-інвалідів, 495 дітей, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, 150 дітей-сиріт, 1392 дитини з багатодітних сімей та 16841 дитина до 6 років.

«Користуючись нагодою, я звернувся до прем’єр-міністра України, керівника Міністерства охорони здоров’я та голови комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я з проханням забезпечити придбання цифрової мобільної рентгенівської системи TMS320DR вартістю близько 101,5 тис. євро для Сумської міської дитячої клінічної лікарні. Сподіваюся, що мою ініціативу підтримають», – зазначив Владислав Бухарєв.

Народний депутат також закликав усіх уповноважених осіб органів місцевої та державної влади долучитися до якнайшвидшого вирішення питання, аби медицина на Сумщині стала якіснішою й доступнішою для дітей.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова