Владислав Бухарєв опікується дітьми Лебединщини з особливими освітніми потребами

На Сумщині в Лебедині міськрайонний «Інклюзивно-ресурсний центр», що опікується дітьми з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років, потребує оновлення матеріально-технічної бази.

Таке депутатське звернення з трибуни Верховної Ради України оголосив представник фракції «Батьківщина» Владислав Бухарєв.

Про це повідомляє прес-служба Сумського обласного партійного осередку.

За словами «батьківщинівця», забезпечення потреб дитини, створення умов для її повноцінного розвитку – один із найважливіших пріоритетів політики будь-якої держави й моральний обов’язок кожного громадянина.

«Дітям слід створити оптимальні умови для надання психолого-педагогічних і корекційно-розвиткових послуг. Кваліфікована допомога фахівців центру і, що найважливіше, чуйне ставлення довколишніх забезпечать усім рівний доступ до якісної освіти», – наголосив Владислав Бухарєв.

Народний депутат порушив у Facebook ще одну проблему мешканців Лебедина – забезпечення пільговим інсуліном хворих на цукровий діабет.

«Очільники міста замість вирішення питання по суті обмежуються відписками та пропонують хворим звернутися на урядову «гарячу лінію» або «гарячу лінію» Міністерства охорони здоров’я України. Наразі потрібно ще близько 250 тис. грн для забезпечення жителів Лебедина вказаними ліками за пільговими рецептами», – написав Владислав Бухарєв.

Представник «Батьківщини» закликав уповноважені органи державної влади та місцевого самоврядування долучитися до якнайшвидшого вирішення соціально значущих питань Сумщини.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова