Василь Деревляний: Ніщо не забуто, ніхто не забутий

Керівник Тернопільського обласного виборчого штабу кандидата в Президенти Юлії Тимошенко Василь Деревляний, майданівці Богдан Брич та Василь Макух разом із лідером «Батьківщини» Юлею Тимошенко та партійною командою вшанували пам’ять Героїв Небесної сотні.

Як повідомляє прес-служба обласного партосередку, представники «Батьківщини» з Тернополя помолилися та поклали квіти на місцях загиблих на Майдані земляків.

За словами Василя Деревляного, жертовність Героїв та єдність українського народу є запорукою перемоги над ворогами України.

«Ці молоді хлопці навчили українську націю справжнього патріотизму, згуртованості та єдності. З моменту розстрілу Майдану, коли на моїх очах влада вбивала невинних, беззбройних людей, змінилося ставлення й до ролі влади та політиків в українському суспільстві. Майдан, його жертви вчили та вчать нас не бути байдужими, боротися за свої права, за кращу долю для нас, наших дітей та онуків. Завжди, коли ми боролися в єдності, – ми перемагали!» – наголосив політик.

Варто зазначити, що Василь Деревляний особисто був на Майдані в дні розстрілу, допомагав пораненим. 40-місний намет народного депутата України Василя Деревляного та Тернопільської обласної «Батьківщини» знаходився на Майдані від початку до останнього для Революції Гідності. У ньому, до речі, жили Герої Небесної Сотні Устим Голоднюк та Назар Войтович.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова