Валерій Дубіль передав великодні набори для жителів Чернігівщини

Щорічна традиція, започаткована Валерієм Дубілем майже 10 років тому, зберігається і сьогодні. Політик передав 5000 великодніх наборів для мешканців області.

Для багатодітних родин, малозабезпечених громадян та людей, які опинилися в скрутних життєвих обставинах, передали великодні паски.

«Великдень – особливе, світле свято. Нас усіх об‘єднує Господь, а його любов вчить нас бути милосердними, допомагати ближнім. Хочу, щоб добро, яке несе це свято, завітало в кожен дім», – сказав заступник лідера ВО «Батьківщина» Валерій Дубіль.

За його словами, на Чернігівщині великодні набори передають людям представники обласної команди партії.

«У кожній громаді, в кожному населеному пункті у нас є партійці. З їхньою допомогою ми передаємо набори в родини, де така підтримка є актуальною. Я дуже вдячний нашій великій чернігівській команді», – зазначив Валерій Дубіль.

Як відомо, Валерій Дубіль є глибоко віруючою людиною. У своїй діяльності велику увагу приділяє лікуванню важкохворих людей, особливо діток. Також підтримує православні Храми на Чернігівщині та в Україні. Є будівничим Храму Преподобної Параскеви Сербської в селі Дідівці на рідній Прилуччині.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова