«Батьківщинівці» разом з польськими волонтерами відвідали Херсон

Допомогу для лікарень та місцевих жителів Херсона днями особисто передали представники благодійних та волонтерських організацій разом з Чернігівською командою «Батьківщини».

«Для нашої команди поїздки до прифронтових регіонів стали регулярними. Ми розуміємо, що таким регіонам як Херсонщина допомога потрібна першочергово. А тому намагаємося залучати усіх – і волонтерів, і благодійників, і небайдужих чернігівців для допомоги. Сьогодні надзвичайно важливу допомогу надають наші західні сусіди – представники Польщі. Ми дуже вдячні за небайдужість та щиру підтримку Україну», – розповів керівник ВО «Батьківщина» в м. Чернігів Артем Євминець.

До Херсону зокрема приїхали представники організації «Фундація Польска». До одного з медзакладів міста були завезені різноманітні медикаменти та реабілітаційний інвентар – інвалідні візки, ортези тощо. Також для місцевого волонтерського центру передали продукти харчування.

«Ми також не любимо росіян і дуже хочемо вам допомогти в цій боротьбі. Коли ми вперше приїзжали до Херсону, то в місті ще було життя, а сьогодні місто виглядає дуже сірим і багато зруйнованих приміщень», – розповів представник польської делегації.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова