Вадим Лисий: Розвиваємо на Сумщині пляжний футбол!

У Суми з робочим візитом прибув відомий український футболіст, ексгравець ФК «Динамо Київ», а відтепер перший віце-президент Асоціації пляжного футболу Владислав Ващук із новообраним віце-президентом АПФУ Володимиром Бесагою.

Голова фракції ВО «Батьківщина» в обласній раді Вадим Лисий разом із директором Державного центру олімпійської підготовки з пляжного волейболу Олексієм Кулінічем провели для гостей зі столиці екскурсію унікальним в Україні спортивним комплексом, розміщеним на базі СумДУ.

Владислав Ващук відзначив високий рівень облаштування волейбольного комплексу та здобутки спортсменів Сумщини. Зважаючи на високий потенціал, перший віце-президент АПФУ має на меті розвивати пляжний футбол в області.

«Ми приїхали на Сумщину з метою популяризації пляжного футболу та маємо вже чіткий план дій. За підтримки обласного депутата Вадима Лисого, у Сумах цього року плануємо облаштувати спеціальне поле і вже влітку проведемо перший обласний турнір, а команда-переможець візьме участь у чемпіонаті України. Кращих гравців зарахують до збірної України», – розповів Владислав Ващук.

Депутата Сумської обласної ради Вадима Лисого включено у виконавчий комітет Асоціації пляжного футболу України, тож він заручився розвивати цей вид спорту в області.

«Візит на Сумщину відомих професійних українських футболістів – довгоочікуваний і дійсно знаковий. Упевнений, що він матиме позитивний результат. Як депутат Сумської обласної ради та член виконавчого комітету АПФУ, відстоюватиму розвиток пляжного футболу. Адже це дійсно видовищний вид спорту, яким можна займатися у будь-яку пору року, окрім того, це залучення молоді до спорту та здорового способу життя. Можливо вже зовсім скоро в Україні з’явиться сумський Мессі або Роналду», – наголосив Вадим Лисий.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова