У Сумах відбувся історико-культурний фестиваль

З інціативи очільниці Ковпаківської районної в Сумах парторганізації Галини Ігнатьєвої в обласному центрі відбувся фестиваль, реалізований у рамках громадського бюджету «Старими вулицями Нового міста».

Як повідомляє прес-служба Сумського обласного осередку «Батьківщини», фестиваль відкрили представники «Батьківщини» Олександр Лисенко, мер Сум, очільник обласної «Батьківщини» та Володимир Войтенко, перший заступник міського голови.


«Громадський бюджет міста – комплексний, відкритий і дієвий інструмент взаємодії влади та громади. Саме голос городян є вирішальним у розподілі коштів, які будуть спрямовані на реалізацію цікавих міських ініціатив», – зауважив Олександр Лисенко.

«Батьківщинівець» наголосив, що цей фестиваль важливий, адже має на меті популяризацію історико-культурної спадщини міста. Мені приємно, що до його проведення долучилося багато молоді.


Фестиваль проходив на території Старого міста. Центром дійства став дитячий парк «Казка», де презентували ретро-фестиваль, у рамках якого відбувалися презентації арт-локацій: «Вулиця Гончарна», «Вулиця Троїцька» та «Карті міста – 250», фотогалерея «Нове Місто у плині часу», презентація інсталяцій, творчих майданчиків та експозицій учасників фестивалю.

На гостей чекали культурно-розважальні заходи – концерти, покази відео-підбірок, пізнавальні конкурси, майстер-класи, інсталяції, закладення квітника та Стіни для збору ідей та ініціатив. За словами автора проекту Галини Ігнатьєвої, мета заходу – розповісти про історію створення Нового міста, створити атмосферу того часу, аби мешканці Сум ще більше полюбили рідне місто.

Не оминули увагою сумчани фотозони та відпочивальні локації фесту. Відвідувачі розглядали та залюбки фотографувалися на колоритних і стилізованих декораціях. Впродовж фестивалю гостей частували козацькою кашею, випічкою та різноманітними солодощами.
Учасники заходу передали міському голові «Лист мрій» – перелік побажань мешканців міста.

Справжнім подарунком для містян став яскравий малюнок на сходах парку «Казка». Ознаменувався фестиваль виступом відомого сумського гурту «DANC-Band».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова