У Сумах успішно завершили проект «Школа політичного успіху»

Упродовж місяця в Сумах тривали навчальні заходи для молоді з питань політичних процесів в Україні. Фінальну лекцію провів голова «Батьківщини молодої» Сергій Митрофанський.

Про це повідомляє прес-служба Сумського обласного партосередку ВО «Батьківщина».

«Школа політичного успіху» – проект громадської організації «Батьківщина молода», який щорічно реалізують у різних містах України. У Сумах навчальні заходи школи проводилися вдруге.

«Проект покликаний дати учасникам базові політичні знання, аби вони вміли орієнтуватися в ідеологіях, політичних партіях та їх програмах. У наш час важливо навчитися розрізняти справжніх політичних гравців від кишенькових міні-проектів», – зазначив голова Сумського обласного осередку «Батьківщини молодої» Ігор Ганненко.

Під час навчання учасники школи зустрічалися з депутатами Сумської міської та обласної рад. Своїм політичним досвідом та знаннями з молоддю поділилися міський голова Сум Олександр Лисенко, народний депутат України Іван Крулько.

Очільник «Батьківщини молодої», заступник міністра молоді та спорту 2015-2016 років Сергій Митрофанський урочисто завершив навчальний процес та вручив дипломи.

«Дуже тішить, що в нашому місті є багато молодих людей, які у вільний від навчання та роботи час приходять на наші лекції для здобуття політичної освіти. У планах на майбутнє – проведення такої школи вже восени цього року. Судячи з кількості учнів, що пройшли відбір на навчання, такі заходи є затребуваними серед молоді», – сказав один з організаторів школи Сергій Янченко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова