У Підгаєцькій громаді на Тернопільщині навели порядок до Великодня

Днями під головуванням голови Підгаєцької громади Ігоря Мерени відбулася робоча нарада зі старостами, на якій розглянули питання організації роботи на старостинських округах громади, трудової дисципліни та благоустрою.

Як повідомляє пресслужба обласної парторганізації, «батьківщинівець» Ігор Мерена неодноразово обирався депутатом обласної ради, але передусім він умілий підприємець та організатор.

Частина громади вже причепурила свою територію, зокрема колектив Бронгалівської ЗОШ І-ІІ ступенів впорядкували пришкільну ділянку, прибрали могилу, позбирали сміття уздовж дороги.

«Працювати допомагав весняний настрій, яскраве сонечко.  Прибрали подвір’я школи та прилеглі території, впорядкували квітники», – розповіли педагоги.

До акції  «За чисте довкілля» доєдналися вчителі та учні Мирненської ЗОШ I-II ступенів, мешканці сіл Білокриниця та Поплав, молодь та діти.

Жителі села Степове також навели красу у своєму рідному селі, розчистили чагарники, прибрали біля сільського клубу.

У Вербівському старостинському окрузі вчителі та учні Вербівської ЗОШ I-II ступенів, працівники ФАПу та відділення «Укрпошта»,  продавці магазину добре попрацювали на благо рідного краю.

У підсумку голова Підгаєцької громади Ігор Мерена подякував усім, хто долучився до екологічних акцій.

«Важко не погодитися з висловом американського вченого Гая Макферсона про те, що саме від стану природи і її чистоти залежить здоров’я кожного із нас. Наша громада стане успішною лише за умови згуртованої та плідної праці кожного із нас. Пам’ятаймо відомий вислів: «Чисто не там де прибирають, а там де не смітять!» – наголосив «батьківщинівнць».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова