У Луцьку через візит Порошенка влада забороняла ставити агітаційний намет «Батьківщини»

На Волині в Луцьку влада не дозволяла ставити агітаційний намет «Батьківщини» на Театральному майдані через візит Петра Порошенка.

Як повідомляє прес-служба Волинської обласної парторганізації, «батьківщинівцям» забороняли встановлювати агітаційний намет на тому місці, де його розташовували з початку виборчої кампанії.

«Так влада намагається створити для Петра Порошенка особливі умови для передвиборної агітації, порушуючи виборче законодавство. Для нього спеціально в Луцьку скликали другий етап VI з’їзду Товариства лісівників. Понад те, для охорони президента задіяли сотні поліцейських. На передвиборний візит Порошенка витрачають кошти платників податків. Як на мене, це мають узяти до уваги й міжнародні спостерігачі, й представники громадської мережі «ОПОРА», – зазначила довірена особа кандидата в президенти України Юлії Тимошенко Ірина Чебелюк.

За її словами, тільки після звернення до головного управління Національної поліції у Волинській області безглузде рішення влади скасували і представники «Батьківщини» встановили агітаційний намет на звичному місці.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова