У Кривому Розі спостерігачі від «Батьківщини» фіксують перші порушення на виборах

У Кривому Розі спостерігачі від «Батьківщини» розпочали свою роботу та фіксують перші порушення встановленого порядку й правил проведення виборів.

Про це повідомляє прес-служба міської парторганізації.

Так, на виборчій дільниці №121603 в Саксаганському районі зафіксована спроба повторного отримання бюлетеня виборцем. На місце порушення було викликано оперативну групу, після чого виборець втік. Спостерігачі від Криворізької «Батьківщини» закликають представників громадських організацій, що здійснюють спостереження за виборами, фіксувати кожний факт порушення, щоб не допустити фальсифікацій результатів голосування.

Окрім того, на виборчій дільниці №121668 представники Національної поліції перешкоджають проведенню екзитполу. Криворізька «Батьківщина» вимагає від представників поліції дотримуватись закону і нагадує, що їхня функція – спостерігати за порядком, а не порушувати його.

Серед порушень на виборах також невчасне відкриття дільниці (№121739 в Центрально-Міському районі), видача бюлетенів із завчасно проставленими відмітками (№121603 та 121661 у Покровському районі).

Також на дільниці №121602 в Саксаганському районі було видалено спостерігача від «Блока Петра Порошенка», що перебував в стані алкогольного сп’яніння.

«Це є грубим порушенням принципів роботи спостерігача. Порушення було зафіксовано відповідним актом», – зазначають у прес-службі.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова