«Батьківщинівці» підтримали проведення турніру з джиу-джитсу в Кривому Розі

На базі криворізької дитячо – юнацької спортивної школи № 10 відбулися змагання за Кубок Дніпропетровської області з джиу-джитсу.

Як повідомляє пресслужба обласного партосередку, турнір, у якому взяли участь понад 250 юних спортсменів з Дніпра та Кривого Рогу, відбувся за вже традиційної підтримки «батьківщинівців».

Депутатка Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина» Марія Бабенко, лідери партійців Криворізького району та Кривого Рогу Ольга Бабенко та Покровського району міста гірників Дмитро Левченко взяли участь в урочистій церемонії нагородження переможців.

Ці змагання, наймолодшому учасникові яких виповнилося тільки 6 років, були відбірковими. За їх результатами значна частина юних спортсменів, які представляють 6 клубів, поїдуть на турнір за Кубок України у складі збірнохї Дніпропетровської області.

Джиу – джитсу активно культивується у Кривому Розі вже протягом багатьох років. «Батьківщинівці» надають постійну підтримку юним спортсменам, які ним займаються.

Довідково: Джиу-джитсу ― одне з найдавніших східних бойових мистецтв, яке вважають родоначальником інших видів східної боротьби. Його назва перекладається як «мистецтво м’якості», а головний принцип джиу-джитсу – перемогти, піддавшись. Майстер джиу-джитсу поступається супротивникові доти, доки той не опиниться у пастці, а потім скеровує його дії проти нього самого ж.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова