У Кам‘янському відбулася нарада активу «Батьківщини»

У зібранні взяли участь депутатки обласної ради Олександра Сотула та Олена Плахотнік.

Учасники наради обговорили нагальні питання, які потребують вирішення у місті та Камянському районі, нещодавно створеному після адміністративної реформи.

Вони стосуються початку опалювального сезону, тарифів на житлово-комунальні послуги, які є непідйомними як для більшої частини населення, так і для комунальних закладів.

Багато звернень надходить до депутатів за матеріальною та юридичною допомогою, щодо неприйнятних для людей реформ, які втілює у життя діюча влада. Виборці скаржаться на відсутність доріг, жахливий стан шкіл та дитячих садочків, мізерні пенсії, зростання цін на продукти харчування та медикаменти.

«Потрібно розширювати наші лави та залучати до них однодумців, йти до людей у кожній громаді, почути кожного з них», – наголосила Олександра Сотула.

У Камянському районі після адміністративної реформи для діяльності «батьківщинівців» склалася непроста ситуація. Місто обласного підпорядкування стало районним центром, до складу якого увійшли міста Жовті Води та Вільногірськ, колишні Верхньодніпровський, Криничанський та Пятихатський райони.

Нині партійці, яких очолив у непростий час Олег Плахотнік, повідомляють про створення дієздатних структур у кожній громаді, що є запорукою нарощення впливу ВО «Батьківщина».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова