У Деражні розпочали ремонт водогону

За сприяння депутатів-«батьківщинівців», розпочато ремонт вкрай зношеної ділянки водовідведення протяжністю майже 1,5 км у місті Деражня, що на Хмельниччині.

Мешканці частини кількох мікрорайонів міста  не один десяток років потерпали від «принад»  старої і зношеної каналізаційної системи, ремонт якої не по силах бюджету невеликого міста.

Очільник міської громади Андрій Ковпак не один місяць оббивав пороги  різних установ, аби  знайти можливість співфінансування  реконструкції  мережі водовідведення. Допомогу отримав завдяки  депутатам фракції ВО «Батьківщина» у Хмельницькій районній раді.

При перерозподілі  бюджету району на останній сесії самоврядного органу обранці від політичної сили доклали усіх зусиль, аби спрямувати Деражнянській міській раді 800 тисяч гривень  на співфінансування проєкту з реконструкції каналізаційної мережі.

«Загалом потрібно 1 млн 800 тисяч гривень. З них 800 тисяч вже надійшло і за ці кошти  заздалегідь придбано труби, насоси, інші матеріали, адже ціна на них постійно зростає», – сказав Андрій Ковпак і зазначив, що роботи з реконструкції каналізаційної мережі на проблемній ділянці вже розпочато. Мер міста  впевнений, що за підтримки колег-однопартійців з депутатського корпусу невдовзі  вдасться вирішити питання і з іншою  частиною коштів.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова