У Чернігові шостий сезон «АРТ-канікул» від «Батьківщини» завершився гала-концертом

У Чернігові святковим концертом відзначили закінчення шостого сезону дитячої розважально-пізнавальної програми для дітей «АРТ-канікули», яку 2012 року започаткував народний депутат від «Батьківщини» Валерій Дубіль зі своєю командою.

Про це повідомляє прес-служба Чернігівської обласної парторганізації.

«У мене четверо дітей і троє онуків, і я, як батько і дідусь, добре розумію, наскільки важливо зайняти дітей улітку, щоб вони весело проводили час. Тому ми створили «АРТ-канікули» – програму, яка вже 6 років дарує діткам нових друзів і нові враження. «Арт-канікули» не тільки навчають і розважають, а й розкривають нові таланти, вчать дітей переборювати страх великої сцени», – розповів голова Чернігівського обласного партосередку ВО «Батьківщина» Валерій Дубіль.

Нагадаємо, програма «АРТ-канікули» щороку стартує на початку літа й триває до початку шкільного року. Головна мета – зробити дозвілля дітей змістовним і спонукати їх проводити вільний час на свіжому повітрі. Протягом 6-ти років дії програми «батьківщинівці» провели в Чернігові та області 356 арт-заходів.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова