Творчість задля перемоги

Теребовлянський фаховий коледж культури і мистецтв переказав на потреби Збройних Сил України понад 80 тисяч гривень, виручених від продажу живописних полотен своїх студентів.

Картини різних жанрів, переважно натюрморти й пейзажі, створені під час пленерної практики під керуванням викладачів-художників Миколи Шевчука та Івана Драгана.

Розпродаж робіт відбувався і на Фейсбук-сторінці коледжу. Кожен, хто виявив бажання придбати картину, мусив переказати кошти на потреби ЗСУ і надіслати квитанцію із зазначенням адреси, на яку організатори розпродажу відсилали придбане полотно. На згадку про спільну боротьбу за Україну. На звороті кожного твору зазначено: «Допомога ЗСУ. 2022 р.»

Серед тих, хто придбав найбільше студентських робіт, — голова «Батьківщини» Тернопільського району, підприємиця, Ольга Колос. Жінка вирішила, що картини прикрашатимуть її дім.

»Хочу, аби для прийдешніх поколінь мешканців цього дому, для всіх, хто коли-небудь буватиме тут у гостях, ці картини нагадували про війну, яка об’єднала націю на шляху до перемоги. Про те, як кожен на своєму місці робив що міг, аби Україна перемогла. Вірю, що автори цих робіт стануть відомими художниками і прославлятимуть нашу державу на весь світ, бо  вони гідно починають свій професійний шлях», – сказала Ольга Колос.

Кому хочеться мати мистецьку згадку про нашу боротьбу з московським агресором, шукайте в соцмережах сторінки Теребовлянського коледжу.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова