Тернопільська «Батьківщина» організувала збір речей для аукціону на підтримку захисників.

Активісти Тернопільської «Батьківщини» разом із Союзом українок Америки організували збір речей для аукціону на підтримку наших захисників.

Гроші від продажу підуть на потреби Збройних Сил України.

Картини, вишитий одяг, ляльки-мотанки та інші вироби з українською символікою незабаром відправлять у Сполучені Штати Америки.

«Про те, що відбувається сьогодні в Україні, повинні знати люди у всьому світі. Ми надзвичайно цінуємо підтримку держав-партнерів, серед яких і США. Союз українок Америки вирішив матеріально допомогти рідному краю, провівши аукціон. Ми одразу на це погодилися. Якщо наша допомога врятує когось із бійців у госпіталях, чи допоможе зберегти життя пораненої дитини — ми будемо щасливі», — каже керівник Тернопільської районної організації «Батьківщини» Ольга Колос.

Речі для акціону зібрали за два дні. Відгукнулося чимало людей. Комусь не шкода було віддати навіть сімейні обереги. Ольга Степанівна подякувала всім, хто відгукнувся.

Аукціони з українськими виробами відбудуться 19 травня в Нью-Йорку та Чикаго. За вилучені кошти волонтери придбають необхідні речі для наших захисників.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова