Сергій Митрофанський: Наше завдання – змінити ставлення держави до молоді

15 вересня у Запоріжжі на території спорткомплексу «Славутич-Арена» відбувся Форум української молоді за участі лідера «Батьківщини молодої» Сергія Митрофанського.

Про це повідомляє прес-служба Запорізького обласного партосередку.

Сергій Митрофанський представив учасникам заходу Стратегію молодіжної політики до 2025 року. Він наголосив на необхідності детально обговорити цей документ у молодіжному середовищі.

«Сьогодні ми презентуємо наше бачення молодіжної політики. Але це не догма. Звісно, хотілося б знати, чи правильно ми міркуємо, чи все врахували. Нам дуже потрібен зворотний зв’язок. Для цього й проводяться молодіжні форуми по всій країні», – зазначив голова «Батьківщини молодої».

Учасники заходу обговорили запропоновані положення про забезпечення молоді житлом, першим робочим місцем та гідними умовами життя. У ході дискусії представники молодіжних організацій Запоріжжя поділилися місцевими проблемами та закликали присутніх у залі депутатів міськради посприяти їх розв’язанню.

Підводячи підсумки дискусії, лідер «Батьківщини молодої» закликав учасників молодих людей бути активнішими у відстоюванні власних прав.

«Найгірше, що можна почути з вуст молоді, це те, що від нас нічого не залежить. У «батьківщинівців» абсолютно інша позиція. Наше завдання – змінити ставлення держави до молоді. І це можливо лише за активної позиції самих молодих людей», – сказав Сергій Митрофанський.

Він пообіцяв неухильно впроваджувати Стратегію молодіжної політики до 2025 року після перемоги «Батьківщини» на президентських і парламентських виборах.

Організатором Форуму української молоді у Запоріжжі став депутат Запорізької міськради, голова обласного осередку «Батьківщини молодої» Віталій Рябцев.

На захід зібралося декілька сотень молодих людей з усієї Запорізької області.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова