Сергій Ковердун: «Пацієнти Коростенської міської лікарні повертаються до повноцінного життя швидше»

І сприяє цьому сучасний підхід до організації діяльності медичного закладу генерального директора КНП «Коростенська центральна міська лікарня», керівника Коростенської районної партійної організації ВО «Батьківщина» Сергія Ковердуна. Інженер за освітою чудово проявив себе як ефективний кризовий менеджер, який все зважує, обдумує і часто ризикує. Бо тільки ті, хто бере на себе відповідальність та бачить перед собою реальну мету – досягають успіху. 

Саме людям з таким підходом до роботи довіряють і допомагають міжнародні благодійні організації та фонди. Адже вони чітко розуміють: хто готовий змінювати систему, зможе використовувати надану допомогу правильно і ефективно. За два роки керівництва Сергій Ковердун наростив співпрацю з міжнародними донорами, допомога яких безцінна з перших місяців повномасштабної війни: паливно – мастильні матеріали, продукти харчування, забезпечення киснем в складний ковідний період і дотепер.

«Коли два роки назад я прийшов працювати кризовим менеджером в лікарню, всі ліжка були радянського зразка. Завдяки громадській організації «Промінь любові» ми замінили їх на сучасні, європейські, функціональні. І ми продовжуємо нашу роботу по оновленню медичного обладнання та інвентаря. Багато років триває наша дружба і спільна діяльність із очільником партійної організації ВО «Батьківщина» в м.Києві, партнером нашої лікарні Валерієм Дубелем.

Завдяки потужній співпраці з UNICEF майже всі відділення з генераторами. Збудували з «нуля» пологове відділення і встановили медобладнання. Надалі розвиваємо реабілітаційне відділення де вже поставили на ноги багатьох військових. Облаштували за кошти UNICEF укриття на 450 людей. А благоустрій території здійснюється за сприяння соціально відповідального бізнесу та свідомих коростенців, які зацікавлені в тому, аби мати в громаді сучасні та якісні медичні послуги.

Ми часто проходимо незалежні перевірки від UNICEF і це дуже добре, бо я завжди за дисципліну і контроль. а місцеві благодійники в будь – який момент можуть зайти і побачити все на власні очі», – розповідає Сергій Ковердун.

Ці слова підтверджує виконавчий директор громадської організації «Промінь любові» Олександр Седляр, який більше 10 років допомагає вразливим верствам населення.

«Ми співпрацюємо з багатьма міжнародними організаціями. Лікарський інвентар, медичне обладнання – все це на постійній основі надають благодійники, бо бачать процеси модернізації та вдосконалення нашої лікарні. У нас налагоджені відносини з директором Коростенської міської лікарні, який на своєму місці робить усе для того, аби діяльність лікувального закладу була ефективною. Ми час від часу спілкуємося і я знаю про потреби. Наші рідні та родичі теж лікуються в цій лікарні і коли ми приходимо, то одразу бачимо, що все використовується  для пацієнтів, полегшує їх перебування в стаціонарі. Наша Коростенська лікарня на стадії розвитку, будівництва нових корпусів і відділень. Сергій Ковердун має амбітні плани і нам це імпонує, бо міжнародні партнери люблять співпрацювати з людьми, які не бояться змін і відповідальності. В наших взаємовідносинах все прозоро: від комунікації, до документації. Нам ніхто не забороняє прийти і перевірити все. Сергій Ковердун дуже наполегливий і я щиро вірю, що незабаром буде втілена прекрасна ідея – будівництво гелікоптерного майданчика.

Тому, що доставити хворого з Коростеня до Києва, чи терміново привезти пацієнта для порятунку до Коростеня вкрай важливо, адже мобільність рятує життя. Тому такі амбітні плани працюють на результат і на благо людей», – наголошує він.

«Ми не можемо в усьому покладатися на державу, яка у війні, а повинні самі подбати про себе.  Саме тому важлива допомога благодійників. З місцевою владою та національною службою здоров’я ми в цьому прагненні єдині», – зазначив директор КНП «Коростенська центральна міська лікарня».

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова