Сергій Бєлашов: Маємо дивитися на кілька кроків вперед і готуватися до наступного опалювального сезону

14 березня під головуванням Сергія Бєлашова, голови фракції ВО «Батьківщина» в облраді, відбулось засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку.

«Питання, які обговорювали, потребували чимало часу для вивчення. Разом із колегами ми не просто розглянули фінансовий стан і результати діяльності обласних комунальних підприємств у 2022 році. Внесли свої пропозиції, адже розуміємо, що кожна складова їхньої роботи має наслідки – якість надання послуг, формування тарифів, отримання прибутку (збитку).

Підтримали рішення щодо збільшення статутного капіталу «Лубнитеплоенерго» на 10 млн грн. За ці кошти підприємство має придбати спецтранспорт. Також позитивними були голосування щодо надання дозволу «Полтаватеплоенерго» на отримання кредиту для будівництва котельні у Кременчуці, внесення змін до обласних програм, тощо.

Окремо заслухали громадськість щодо формування тарифів на тепло. Розгляд їхніх пропозицій і питань буде продовжено на робочій групі, яка створена і працює при обласній раді. Дякую всім за конструктивну роботу!» – підсумував результати засідання Сергій Бєлашов.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова