Спів дітей – наша сила й мотивація!

Діти України попри все мають право на щасливе дитинство і можливість продемонструвати свої таланти. Днями у Нових Санжарах відбувся фінальний етап пісенного конкурсу «Дзвінкі голоси».

Цей конкурс має давню традицію, але через епідемію ковіду та початок повномасштабного вторгнення певний період був на паузі. Цього ж року, організатори дослухалися до побажань батьків і дітей та знову провели пісенні змагання.

«І сам девіз фестивалю «З вірою у Перемогу», і безпосередньо творчі перегони, стали днями єднання, відкриттів нових талантів та підтримки. А головне – діти змогли співати, запалювати глядацьку залу і зібрати кошти нашим військовим. Ми із задоволенням долучилися до нагородження переможців і передали солодкий приз. Насправді ж кожен з учасників вже переможець. Бо співає, несе настрій і українську культуру у світ!» – зазначила депутатка обласної ради Лариса Босенко.

Вона подякувала батькам і викладачам за виховання юних талантів, журі та організаторам: директору Руденківського ліцею Андрію Дігтяру та авторці конкурсу Олені Мостовій.

«Зусилля кожного створили хороший результат і дозволили реалізувати маленькі мрії наших співочих дітлахів. Саме за це ми зараз і стоїмо!» – підсумувала Лариса Василівна.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова