Руслан Богдан зустрівся з освітянами Полтавщини

22 лютого народний депутат України, очільник Полтавської обласної «Батьківщини» Руслан Богдан побував у Гребінківському районі.

Як інформує прес-служба Полтавського обласного партосередку, мета робочого візиту депутата – ознайомитися з результатами ініційованих ним проектів модернізації районної та сільської освіти.

За словами Руслана Богдана, найважливішим напрямком роботи є допомога освітнім закладам. Саме тому, наголосив політик, він підтримав проекти з осучаснення Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 та Сербинівської сільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, а також Овсюківської та Короваївської сільських шкіл.

Політик зазначив, що загалом у район на потреби освітян вдалося додатково залучити з бюджету 1 242 300 грн.

Під час зустрічей з педагогічними колективами області народний депутат наголосив, що позиція ВО «Батьківщина» залишається незмінною – незважаючи на вбивчі для суспільства реформи нинішньої влади, робити все для збереження місцевої соціальної сфери, освіти, культури.

«Народний депутат – це не звання, це, в першу чергу, обов’язок перед людьми, які підтримали мене й нашу політичну силу – ВО «Батьківщина» та її лідера Юлію Тимошенко», – сказав Руслан Богдан.

«Батьківщинівець» запевнив, що й надалі робитиме все можливе для рідного краю та його людей.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова