Руслан Богдан привітав полтавців з річницею ВО «Батьківщина»

Голова Полтавської обласної парторганізації Руслан Богдан оприлюднив привітання землякам із нагоди 21-ї річниці ВО «Батьківщина».

Про це інформує пресслужба обласного партійного осередку.

Очільник «батьківщинівців» краю висловив слова вітання тим, хто з першого дня з партією, а таких немало на Полтавщині, тим, хто нещодавно став під її знамена, тим, хто на кожних виборах незмінно віддає свій голос за «Батьківщину».

«Полтавська обласна організація ВО «Батьківщина» сформована однією з перших в Україні – у жовтні 1999-ого року. Нині – це найбільша структура в області, що представлена в обласній раді, районних, міських, селищних та сільських радах. Середній вік партійців близько 40 років», – зазначив Руслан Богдан.

Осільник обласної парторганізації висловив вдячність землякам за те, що вони залишаються з «Батьківщиною».

«Партій багато, а «Батьківщина» – одна. Ці слова актуальні сьогодні як ніколи, адже лише «Батьківщина» та її лідер Юлія Тимошенко у нинішньому політичному хаосі незмінно відстоюють інтереси України та кожного громадянина держави», – наголосив політик.

Руслан Богдан запевнив полтавців, що  «Батьківщина» завжди боротиметься за справедливість, демократичне європейське майбутнє України.

«Батьківщинівець» побажав усім сили, витримки, віри і нових перемог.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова