Руслан Богдан на Полтавщині зустрівся із сільською громадою

Народний депутат України, голова Полтавської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Руслан Богдан побував з робочою поїздкою в Лохвицькому районі.

Як інформує прес-служба регіонального партосередку, очільник «батьківщинівців» Полтавщини взяв участь у засіданні чергової сесії Сенчанської сільської ради.

Руслан Богдан обговорив з представниками громади шляхи розв’язання найгострішої місцевої проблеми – ремонту доріг на території Сенчанської ОТГ. Селяни переконані, що катастрофічний стан доріг – це результат руху великовагового транспорту та вантажних автомобілів, що обслуговують буріння нових свердловин на території ОТГ. Депутати сільської ОТГ обурюються, що нинішня влада не дає органам місцевого самоврядування достатніх повноважень для того, аби впливати на ситуацію, тому сенчани й звернулися по допомогу до народного депутата свого округу.

Руслан Богдан запевнив жителів Сенчанської громади, що матиме конструктивну розмову з керівництвом ПАТ «Укргазвидобування».

«Переконаний, що вдасться вирішити це питання, але вважаю, що необхідно зробити все, щоб сільські громади не були прохачами. Село годує Україну, ця земля багата на корисні копалини, чому ж тим, хто з діда-прадіда живе на цій землі, ведеться дедалі гірше?» – каже народний депутат від «Батьківщини».

Політик поінформував селян про розроблений «Батьківщиною» новий аграрний курс, який зробить аграрну галузь успішною та заможною, а країну – сильною і процвітаючою.

«Партія «Батьківщина» та її лідер Юлія Тимошенко захищають права реальних власників землі – селян, бо саме аграрії здатні вивести нашу державу із кризи», – наголосив Руслан Богдан.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова