Роменську районну парторганізацію очолив Дмитро Кірюхін

17 червня у Ромнах пройшла перша установча конференція новоутвореної районної партійної організації ВО «Батьківщина», під час якої обрали голову та затвердили бюро.

Роменська районна парторганізація була і залишається однією з найпотужніших осередків партії. Її представляють близько 5 тисяч партійців у 8-ми територіальних громадах. Голова Сумської обласної «Батьківщини» Вадим Лисий відзначив плідну багаторічну роботу осередку партії та назвав цей день знаковим для Роменщини.

«Сьогодні знаковий день для «Батьківщини» на РоменщиніПровели першу установчу конференцію новоутвореної Роменської районної партійної організації ВО «Батьківщина» та обрали її голову. Одноголосним рішенням делегатів керівником осередку обрано Дмитра Кірюхіна», – сказав очільник «батьківщинівців» області.

Дмитро Кірюхін – депутат Сумської обласної ради, відомий на Роменщині як успішний підприємець та меценат. Варто зазначити, що Дмитро Євгенійович декілька разів був обраний депутатом, зокрема під час минулих місцевих виборів його результат був одним із найвищих,  що свідчить про величезну довіру виборців, його порядність та відданість своїй справі.

«Вітаю Дмитра Євгенійовича з обранням! Упевнений, що він усвідомлює всю відповідальність, покладену на нього. Тож бажаю подальших успіхів у роботі на благо Роменського району та всієї Сумщини», – побажав лідер обласної «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова